Oscar Freire Hotel Rds Jardins

  • 36 m²
  • 1 soveværelse
  • 1 badeværelse

Beliggende lige ved Jardins District og omkring 3 km fra Copan-bygningen, har Oscar Freire Hotel Rds Jardins São Paulo en swimmingpool for gæster at tage en dukkert i.

Til gæsternes rådighed er der et fladskærms TV med satellitkanaler og klimaanlæg på værelserne. De er udstyret med privat badeværelse.

Der er flere restauranter, herunder Figueira Rubaiyat og Churrascaria Vento Haragano, som tilbyder Braziliaanse gerechten måltider 500 meter væk fra stedet.

Indkvarteringen ligger i São Paulo, 5 minutters gang fra metrostationen Oscar Freire. Det er 4 km fra São Paulo´s centrum. Oscar Freire-gaden er også tæt på. Der er Parada Oscar Freire busstoppested inden for 200 meter fra hotellet. Congonhas lufthavn ligger kun 20 minutters kørsel derfra.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Oscar Freire Hotel Rds Jardins São Paulo
Flat Oscar Freire
pris kun for mobil

Flat Oscar Freire

0 m fra overnatningsstedet
USD 101 USD 91
pr. nat
Flat Fortune Jardins
pris kun for mobil

Flat Fortune Jardins

9.0
Fantastisk 252 anmeldelser
812 m fra overnatningsstedet
USD 92 USD 83
pr. nat
H4 Fortune Jardins
pris kun for mobil

H4 Fortune Jardins

8.4
Meget godt 2953 anmeldelser
824 m fra overnatningsstedet
USD 33 USD 30
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Congonhas Airport
    10 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    4,5 km

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Bar/ Lounge område

    Fritid

    • Have
    • Sauna

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Terrasse

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Ikke-ryger værelser

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilken lufthavn ligger tæt på det Oscar Freire Hotel Rds Jardins?
      Den nærmeste lufthavn til det Oscar Freire Hotel Rds Jardins er Congonhas lufthavn (5 km), og den kan nås med en 20-minutters kørsel.
    • 🚎
      Hvilke transport er tæt på et Oscar Freire Hotel Rds Jardins?
      Den nærmeste metrostation til et Oscar Freire Hotel Rds Jardins er Oscar Freire, beliggende inden for 5 minutters gang væk, og den nærmeste busstation er Parada Oscar Freire inden for en 5 minutters gang væk.
    • Har Oscar Freire Hotel Rds Jardins en pool?
      Ja, Oscar Freire Hotel Rds Jardins har en swimmingpool.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Congonhas Airport
    10 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    4,5 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Oscar Freire Hotel Rds Jardins São Paulo
    100% Verificerede anmeldelser

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk